Deelnemers Euronations

  • Translate

    Catalan CA Czech CS Dutch NL English EN French FR German DE Italian IT Norwegian NO Polish PL Spanish ES

De lijsten zijn weer bijgewerkt tot en met 25-03-2019

De deelnemers lijst vind hier hier onder:

heb je een ** achter je naam? dan hebben wij je een email gestuurd.

Nog niet ingeschreven?

G1 = Automaat

Voornaam Achternaam Land Klasse Startnummer
Rick Schoeber Nederland G1 – Automaat 120
Kevin Defawe België G1 – Automaat 181

G2 = Standaardklasse

Voornaam Achternaam Land Klasse Startnummer
Bennie Wolsink Nederland G2 – Standaardklasse 202
Robby Berentsen Nederland G2 – Standaardklasse 211
Kevin Lansink Nederland G2 – Standaardklasse 222
Rick Waenink Nederland G2 – Standaardklasse 260

G3 = MX50

Voornaam Achternaam Land Klasse Startnummer
ronnie ten brinke Nederland G3 – MX50 1
Wim Kortschot Nederland G3 – MX50 2
Ruben Zappoli Italië G3 – MX50 3
laurent lucas Frankrijk G3 – MX50 4
mathilde barbié Frankrijk G3 – MX50 5
Jean-Philippe LOUIS België G3 – MX50 6
rafael marques België G3 – MX50 7
Sébastien CLOSE België G3 – MX50 8
fausto mota België G3 – MX50 9
Philippe Pirot België G3 – MX50 10
luca burink Nederland G3 – MX50 11
Dennis Schoenaker Nederland G3 – MX50 12
Vanessa Vaillant België G3 – MX50 13
David Detaille België G3 – MX50 14
Harold Hogeboom Nederland G3 – MX50 15
Clemens Reuvekamp Nederland G3 – MX50 16
Nina Baan Nederland G3 – MX50 17
Julien Arnaud Frankrijk G3 – MX50 18
Benoît Degueldre België G3 – MX50 21
maikel hendriksen Nederland G3 – MX50 22
Sander Langenhof Nederland G3 – MX50 23
martijn Langenhof Nederland G3 – MX50 24
Thijs Lamers Nederland G3 – MX50 25
Antonin ENISCOURT Frankrijk G3 – MX50 27
Mike Willems Nederland G3 – MX50 29
Gybren Maarse Nederland G3 – MX50 30
Miller Carassiti Italië G3 – MX50 33
Mattia Masi Italië G3 – MX50 37
Vincent grignard België G3 – MX50 39
Antonio Reuvekamp Nederland G3 – MX50 41
Tijn van den Berg Nederland G3 – MX50 44
Mitch Habraken Nederland G3 – MX50 46
Olivier Felix België G3 – MX50 47
Peter van der Vegte Nederland G3 – MX50 51
David DECKERS België G3 – MX50 53
Richelle Nijhuis Nederland G3 – MX50 56
Mathis BARREAU Frankrijk G3 – MX50 59
Davy Bor Nederland G3 – MX50 66
stijn sloot Nederland G3 – MX50 67
Jan Glaap Nederland G3 – MX50 70
Julien Lorquet België G3 – MX50 71
Lorenzo Tekaat Nederland G3 – MX50 74
julien poirier Frankrijk G3 – MX50 75
Rudy LECLERCQ België G3 – MX50 76
Sébastien DECHAMBRE Frankrijk G3 – MX50 77
Adrien Servais België G3 – MX50 80
Mike Jonker Nederland G3 – MX50 84
Jurian ter Maat Nederland G3 – MX50 85
marco venmans Nederland G3 – MX50 86
Bjorn Schuurman Nederland G3 – MX50 87
Mael HUCHET Frankrijk G3 – MX50 88
Justin Roetgerink Nederland G3 – MX50 91
Jovi van der Heijden Nederland G3 – MX50 92
Nico Besselink Nederland G3 – MX50 94
kevin blanken Nederland G3 – MX50 95
Hubert Gouteyron Frankrijk G3 – MX50 98
Alexandre Pytel Frankrijk G3 – MX50 317
bjorn de maesschalck België G3 – MX50 351
ronan menardeau Frankrijk G3 – MX50 551
jonathan claeys België G3 – MX50 715

 

bijgewerkt tot en met 25-03-2019 | 14:00

1
Hallo 👋🏻,
Kan ik je helpen?
Powered by