Deelnemerslijst Euronations 2019

  • Translate

    Catalan CA Czech CS Dutch NL English EN French FR German DE Italian IT Norwegian NO Polish PL Spanish ES

De deelnemerslijst is weer bijgewerkt tot en met 12-03-2019  | 19:30

Nog niet ingeschreven?

 

De deelnemers lijst vind hier hier onder:

heb je een ** achter je naam? dan hebben wij je een email gestuurd.

G1 = Automaat

Voornaam Achternaam Klasse Startnummer
Benoît Degueldre G1 – Automaat 100

G2 = Standaardklasse

Voornaam Achternaam Klasse Startnummer
Bennie Wolsink G2 – Standaardklasse 202
Robby Berentsen G2 – Standaardklasse 211
Kevin Lansink G2 – Standaardklasse 222
Rick Waenink G2 – Standaardklasse 260

G3 = MX50

Voornaam Achternaam Klasse Startnummer
ronnie ten brinke G3 – MX50 1
Wim Kortschot G3 – MX50 2
**Miller Carassiti G3 – MX50
Ruben Zappoli G3 – MX50 3
laurent lucas G3 – MX50 4
mathilde barbié G3 – MX50 5
Jean-Philippe LOUIS G3 – MX50 6
rafael marques G3 – MX50 7
**Sébastien CLOSE G3 – MX50
Hubert Gouteyron G3 – MX50 8
fausto mota G3 – MX50 9
Philippe Pirot G3 – MX50 10
luca burink G3 – MX50 11
Dennis Schoenaker G3 – MX50 12
Vanessa Vaillant G3 – MX50 13
David Detaille G3 – MX50 14
Harold Hogeboom G3 – MX50 15
Clemens Reuvekamp G3 – MX50 16
**Antonin ENISCOURT G3 – MX50
Nina Baan G3 – MX50 17
Julien Arnaud G3 – MX50 18
maikel hendriksen G3 – MX50 22
Sander Langenhof G3 – MX50 23
martijn Langenhof G3 – MX50 24
Thijs Lamers G3 – MX50 25
Mike Willems G3 – MX50 29
Gybren Maarse G3 – MX50 30
Mattia Masi G3 – MX50 37
Antonio Reuvekamp G3 – MX50 41
Tijn van den Berg G3 – MX50 44
Mitch Habraken G3 – MX50 46
Olivier Felix G3 – MX50 47
Peter van der Vegte G3 – MX50 51
David DECKERS G3 – MX50 53
Richelle Nijhuis G3 – MX50 56
Mathis BARREAU G3 – MX50 59
Davy Bor G3 – MX50 66
stijn sloot G3 – MX50 67
Jan Glaap G3 – MX50 70
julien poirier G3 – MX50 75
Rudy LECLERCQ G3 – MX50 76
Sébastien DECHAMBRE G3 – MX50 77
Adrien Servais G3 – MX50 80
Mike Jonker G3 – MX50 84
Jurian ter Maat G3 – MX50 85
marco venmans G3 – MX50 86
Bjorn Schuurman G3 – MX50 87
Mael HUCHET G3 – MX50 88
Justin Roetgerink G3 – MX50 91
Jovi van der Heijden G3 – MX50 92
Nico Besselink G3 – MX50 94
kevin blanken G3 – MX50 95
Alexandre Pytel G3 – MX50 317
bjorn de maesschalck G3 – MX50 351
ronan menardeau G3 – MX50 551
jonathan claeys G3 – MX50 715

 

1
Hallo 👋🏻,
Kan ik je helpen?
Powered by