Definitieve deelnemerslijst Euronations

  • Translate

    Catalan CA Czech CS Dutch NL English EN French FR German DE Italian IT Norwegian NO Polish PL Spanish ES

De inschrijving voor Euronations 2019 is GESLOTEN

De tussen stand is 106 deelnemers. ( dit is inclusief openstaande betalingen)

 

 

Wij willen iedereen succes wensen met de voorbereidingen en zien jullie graag op 21/22 en 23 juni 2019.

 

 

De deelnemers lijst vind hier hier onder:

heb je een ** achter je naam? dan hebben wij je een email gestuurd.

G1 = Automaat

Voornaam Achternaam Land Klasse Startnummer
rick van de laar Nederland G1 – Automaat 116
Rick Schoeber Nederland G1 – Automaat 120
Bart Builtjes Nederland G1 – Automaat 133
johan thiele Nederland G1 – Automaat 170
justin janssen Nederland G1 – Automaat 171
Sergi Coll Spanje G1 – Automaat 173
Kevin Defawe België G1 – Automaat 181
Jurn Dortmans Nederland G1 – Automaat 188

G2 = Standaardklasse

Voornaam Achternaam Land Klasse Startnummer
Bennie Wolsink Nederland G2 – Standaardklasse 202
Robby Berentsen Nederland G2 – Standaardklasse 211
Kevin Lansink Nederland G2 – Standaardklasse 222
Berry Everink Nederland G2 – Standaardklasse 238
Rick Waenink Nederland G2 – Standaardklasse 260
Jeroen Obbink Nederland G2 – Standaardklasse 263
Ewoud Verink Nederland G2 – Standaardklasse 272
Wouter Scholten Nederland G2 – Standaardklasse 275
Rikkert Krabbenborg Nederland G2 – Standaardklasse 283

G3 = MX50

Voornaam Achternaam Land Klasse Startnummer
ronnie ten brinke Nederland G3 – MX50 1
Wim Kortschot Nederland G3 – MX50 2
Ruben Zappoli Italië G3 – MX50 3
laurent lucas Frankrijk G3 – MX50 4
mathilde barbié Frankrijk G3 – MX50 5
Jean-Philippe LOUIS België G3 – MX50 6
rafael marques België G3 – MX50 7
Sébastien CLOSE België G3 – MX50 8
fausto mota België G3 – MX50 9
EILEEN Haits Duitsland G3 – MX50 10
David Vergnaud Frankrijk G3 – MX50 11
Dennis Schoenaker Nederland G3 – MX50 12
Vanessa Vaillant België G3 – MX50 13
David Detaille België G3 – MX50 14
Harold Hogeboom Nederland G3 – MX50 15
Clemens Reuvekamp Nederland G3 – MX50 16
Nina Baan Nederland G3 – MX50 17
Julien Arnaud Frankrijk G3 – MX50 18
Mathieu Pineau French Southern Territories G3 – MX50 19
Janko VEREECKE België G3 – MX50 20
Benoît Degueldre België G3 – MX50 21
maikel hendriksen Nederland G3 – MX50 22
Sander Langenhof Nederland G3 – MX50 23
martijn Langenhof Nederland G3 – MX50 24
Thijs Lamers Nederland G3 – MX50 25
joop JR staman Nederland G3 – MX50 26
Kay Ebben Nederland G3 – MX50 28
Mike Willems Nederland G3 – MX50 29
Gybren Maarse Nederland G3 – MX50 30
Govert Schonewille Nederland G3 – MX50 31
christian fanichet Frankrijk G3 – MX50 32
Miller Carassiti Italië G3 – MX50 33
Henkjan Somsen Nederland G3 – MX50 36
Mattia Masi Italië G3 – MX50 37
Vincent grignard België G3 – MX50 39
Marco Wormgoor Nederland G3 – MX50 40
Antonio Reuvekamp Nederland G3 – MX50 41
RUBEN LUENGO Spanje G3 – MX50 43
Tijn van den Berg Nederland G3 – MX50 44
Olivier Félix België G3 – MX50 47
Julien Lagamme België G3 – MX50 49
Steven Lefevre België G3 – MX50 50
Peter van der Vegte Nederland G3 – MX50 51
Bart Cissen Nederland G3 – MX50 52
Koen Smulders Nederland G3 – MX50 54
xavi martin Spanje G3 – MX50 55
Richelle Nijhuis Nederland G3 – MX50 56
Bob Arink Nederland G3 – MX50 58
Mathis BARREAU Frankrijk G3 – MX50 59
Daan Kodde Nederland G3 – MX50 60
patrick tagot Frankrijk G3 – MX50 65
Davy Bor Nederland G3 – MX50 66
stijn sloot Nederland G3 – MX50 67
Wilco Boesveld Nederland G3 – MX50 68
Jan Glaap Nederland G3 – MX50 70
Julien Lorquet België G3 – MX50 71
Stefano Dalla Libera Italië G3 – MX50 72
Lorenzo Tekaat Nederland G3 – MX50 74
julien poirier Frankrijk G3 – MX50 75
Rudy LECLERCQ België G3 – MX50 76
Sébastien DECHAMBRE Frankrijk G3 – MX50 77
Sjoerd Goossens Nederland G3 – MX50 78
Adrien Servais België G3 – MX50 80
Lars Glaap Nederland G3 – MX50 83
Mike Jonker Nederland G3 – MX50 84
Jurian ter Maat Nederland G3 – MX50 85
marco venmans Nederland G3 – MX50 86
Bjorn Schuurman Nederland G3 – MX50 87
Mael HUCHET Frankrijk G3 – MX50 88
Jordy Nistelrooy Nederland G3 – MX50 89
Justin Roetgerink Nederland G3 – MX50 91
Jovi van der Heijden Nederland G3 – MX50 92
Nico Besselink Nederland G3 – MX50 94
kevin blanken Nederland G3 – MX50 95
Hubert Gouteyron Frankrijk G3 – MX50 98
VICTOR REDONDO Spanje G3 – MX50 99
Ryan De Beus Nederland G3 – MX50 100
bjorn de maesschalck België G3 – MX50 351
Etiën Klein gebbink Nederland G3 – MX50 444
ronan menardeau Frankrijk G3 – MX50 551
jonathan claeys België G3 – MX50 715
cyrille laurioux Frankrijk G3 – MX50 747
jelle verbelen België G3 – MX50 911
Fred Hoogervorst Nederland G3 – MX50 919
Corentin Cadiat België G3 – MX50 920
Kevin Gaugnaux België G3 – MX50 926
Niels Van der duijn Nederland G3 – MX50 934
Jeroen van Aalst Nederland G3 – MX50 950
Sten Kuipers Nederland G3 – MX50 951

bijgewerkt tot en met 03-06-2019 12:00 

1
Hallo 👋🏻,
Kan ik je helpen?
Powered by