Euronations deelnemers lijst bijgewerkt.

  • Translate

    Catalan CA Czech CS Dutch NL English EN French FR German DE Italian IT Norwegian NO Polish PL Spanish ES

De lijst is weer bijgewerkt.

De deelnemers lijst vind hier hier onder:

heb je een ** achter je naam? dan hebben wij je een email gestuurd.

G1 = Automaat

Voornaam Achternaam Land Klasse Startnummer
Rick Schoeber Nederland G1 – Automaat 120
Kevin Defawe België G1 – Automaat 181

G2 = Standaardklasse

Voornaam Achternaam Land Klasse Startnummer
Bennie Wolsink Nederland G2 – Standaardklasse 202
Robby Berentsen Nederland G2 – Standaardklasse 211
Kevin Lansink Nederland G2 – Standaardklasse 222
Rick Waenink Nederland G2 – Standaardklasse 260

G3 = MX50

Voornaam Achternaam Land Klasse Startnummer
ronnie ten brinke Nederland G3 – MX50 1
Wim Kortschot Nederland G3 – MX50 2
Ruben Zappoli Italië G3 – MX50 3
laurent lucas Frankrijk G3 – MX50 4
mathilde barbié Frankrijk G3 – MX50 5
Jean-Philippe LOUIS België G3 – MX50 6
rafael marques België G3 – MX50 7
Sébastien CLOSE België G3 – MX50 8
Hubert Gouteyron Frankrijk G3 – MX50 8
fausto mota België G3 – MX50 9
Philippe Pirot België G3 – MX50 10
luca burink Nederland G3 – MX50 11
Dennis Schoenaker Nederland G3 – MX50 12
Vanessa Vaillant België G3 – MX50 13
David Detaille België G3 – MX50 14
Harold Hogeboom Nederland G3 – MX50 15
Clemens Reuvekamp Nederland G3 – MX50 16
Nina Baan Nederland G3 – MX50 17
Julien Arnaud Frankrijk G3 – MX50 18
Benoît Degueldre België G3 – MX50 21
maikel hendriksen Nederland G3 – MX50 22
Sander Langenhof Nederland G3 – MX50 23
martijn Langenhof Nederland G3 – MX50 24
Thijs Lamers Nederland G3 – MX50 25
Antonin ENISCOURT Frankrijk G3 – MX50 27
Mike Willems Nederland G3 – MX50 29
Gybren Maarse Nederland G3 – MX50 30
Miller Carassiti Italië G3 – MX50 33
Mattia Masi Italië G3 – MX50 37
Vincent grignard België G3 – MX50 39
Antonio Reuvekamp Nederland G3 – MX50 41
Tijn van den Berg Nederland G3 – MX50 44
Mitch Habraken Nederland G3 – MX50 46
Olivier Felix België G3 – MX50 47
Peter van der Vegte Nederland G3 – MX50 51
David DECKERS België G3 – MX50 53
Richelle Nijhuis Nederland G3 – MX50 56
Mathis BARREAU Frankrijk G3 – MX50 59
Davy Bor Nederland G3 – MX50 66
stijn sloot Nederland G3 – MX50 67
Jan Glaap Nederland G3 – MX50 70
Julien Lorquet België G3 – MX50 71
Lorenzo Tekaat Nederland G3 – MX50 74
julien poirier Frankrijk G3 – MX50 75
Rudy LECLERCQ België G3 – MX50 76
Sébastien DECHAMBRE Frankrijk G3 – MX50 77
Sjoerd Goossens Nederland G3 – MX50 78
Adrien Servais België G3 – MX50 80
Lars Glaap Nederland G3 – MX50 83
Mike Jonker Nederland G3 – MX50 84
Jurian ter Maat Nederland G3 – MX50 85
marco venmans Nederland G3 – MX50 86
Bjorn Schuurman Nederland G3 – MX50 87
Mael HUCHET Frankrijk G3 – MX50 88
Justin Roetgerink Nederland G3 – MX50 91
Jovi van der Heijden Nederland G3 – MX50 92
Nico Besselink Nederland G3 – MX50 94
kevin blanken Nederland G3 – MX50 95
Alexandre Pytel Frankrijk G3 – MX50 317
bjorn de maesschalck België G3 – MX50 351
ronan menardeau Frankrijk G3 – MX50 551
jonathan claeys België G3 – MX50 715

bijgewerkt tot en met 08-04-2019 | 14:30

1
Hallo 👋🏻,
Kan ik je helpen?
Powered by