Deelnemers 2017


Hier onder de lijst met inschrijvingen van seizoen 2017
Heb je je nog niet ingeschreven? Klik dan hier

Deelnemers MX50

benny de boer MX50 klasse 1
mike van der Heijden MX50 klasse 4
Rob Boesveld MX50 klasse 6
Arnold De klein MX50 klasse 7
Ramon Suurd MX50 klasse 8
Sten Kuipers MX50 klasse 9
Steve van Hout MX50 klasse 10
Dennis Schoenaker MX50 klasse 12
Sietse Houwink MX50 klasse 13
Harold Hogeboom MX50 klasse 15
Clemens Reuvekamp MX50 klasse 16
ger de rie MX50 klasse 18
Bas Teggeler MX50 klasse 21
Maikel Hendriksen MX50 klasse 22
Thijs Lamers MX50 klasse 25
joop staman MX50 klasse 26
Mike Willems MX50 klasse 29
berry everink MX50 klasse 30
Robin Boesveld MX50 klasse 32
Henkjan Somsen MX50 klasse 36
Govert Schonewille MX50 klasse 37
Martin Koenders MX50 klasse 39
Peter Reukers MX50 klasse 40
Antonio Reuvekamp MX50 klasse 41
Etiën Klein gebbink MX50 klasse 44
Mitch Habraken MX50 klasse 46
Peter Van der Vegte MX50 klasse 51
Koen Smulders MX50 klasse 53
Oene Veenstra MX50 klasse 55
Richelle Nijhuis MX50 klasse 56
Dirk Foekens MX50 klasse 64
ronnie Ten brinke MX50 klasse 65
Davy Bor MX50 klasse 66
Jan Glaap MX50 klasse 70
Jelle Maarse MX50 klasse 75
Sjoerd Goossens MX50 klasse 76
kees budding MX50 klasse 79
Marco Wormgoor MX50 klasse 81
Lars Glaap MX50 klasse 83
Jeanny van den Hove MX50 klasse 85
jordy nistelrooy MX50 klasse 88
Luuc Arink MX50 klasse 89
Justin Roetgerink MX50 klasse 91
Jovi van der Heijden MX50 klasse 92
Nico Besselink MX50 klasse 94
Kevin Blanken MX50 klasse 95
Mark Lodeweges MX50 klasse 97
Rob Teunissen MX50 klasse 99

Deelnemers Standaardklasse

Staat er een * bij jouw startnummer, dan heb je een mailtje ontvangen i.v.m. keuze van je startnummer.

 

Luc wolterink Standaard klasse 201
Bennie Wolsink Standaard klasse 202
Jeroen Obbink Standaard klasse 203
Carolien Huisstede Standaard klasse 206
Robby Berentsen Standaard klasse 211
Johan Veenstra Standaard klasse 215
bjorn kohler Standaard klasse 241
Rick Waenink Standaard klasse 260
Jeroen Obbink Standaard klasse 263
Hans Prins Standaard klasse 287

* bij jouw startnummer, dan heb je een mailtje ontvangen i.v.m. keuze van je startnummer.

Deelnemers Automatenklasse

Ricardo Pieper Automaten Klasse 101
Jim Wolters Automaten Klasse 111
Roeland Dinkelman Automaten Klasse 115
Rick Schoeber Automaten Klasse 120
Nick Wit Automaten Klasse 168
Collin Klein Gunnewiek Automaten Klasse 181
Mark Hubers Automaten Klasse 186

Staat er een * bij jouw startnummer, dan heb je een mailtje ontvangen i.v.m. keuze van je startnummer.

Heb je je nog niet ingeschreven? Klik dan hier